KONKURS na Scenariusz FILMOWY

Jak kreatywnie i z pomysłem promować  selektywną zbiórkę i utylizację zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE) oraz odpowiedzialne postawy konsumenckie?

Zapraszamy wszystkich, którzy znają odpowiedź na to pytanie do udziału w konkursie na scenariusz filmowy „Zielone Kino” organizowanego przez Fundację EkoRozwoju z Wrocławia.

Wygraj realizację swojego pomysłu!

15 listopada 2012

 

Cel
Celem konkursu jest  promowanie selektywnej zbiórki i utylizacji  zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (ZSEE), informowanie o zagrożeniach i korzyściach związanych z utylizację ZSEEkształtowanie wzajemnych stosunków człowieka i przyrody oraz promowanie odpowiedzialnych postaw konsumenckich.

Nagroda
Główną nagrodą w konkursie jest realizacja filmu promującego kampanię e-ZONKW na podstawie nagrodzonego scenariusza oraz zasadzenie drzewa w reprezentacyjnym miejscu Wrocławia wraz z dedykacją dla autora nagrodzonej pracy.

Zrealizowany w oparciu o nagrodzony scenariusz film będzie prezentowany podczas cyklu Festynów Zielonego Kina w wybranych 10 miastach całej Polski oraz promowany w internecie.

Przewidziane są także wyróżnienia dla ciekawych prac nadesłanych na konkurs.

Uczestnictwo
Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Każdy uczestnik może nadesłać do 5 prac. Scenariusz powinien zamykać się do ok.100 sekund zrealizowanego filmu.
Prosimy o przesłanie prac na adres mejlowy: ezonkw@fer.org.pl lub dostarczenie do siedziby Fundacji do 1 lutego 2013r.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Więcej o projekcie znajdziesz na stronie www.fer.org.pl.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu „Zielone Kino” jest Fundacja Ekorozwoju z Wrocławia.
 

Kontakt:
Fundacja EkoRozwoju
Ul. Białoskórnicza 26
50 – 313 Wrocław
Monika Onyszkiewicz
Email: ezonkw@fer.org.plKonkurs realizowany jest w ramach Ogólnopolska kampania selektywnej zbiórki ZSEE „Zamień elektroOdpady Na Kulturalne Wypady (e-ZONKW)” współfinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.